Mistrzostwo Oddziału Kowal w 2020 r.
                            loty krótkodystansowe kategoria A  gołębie dorosłe
Mistrz Korpusiński Roman - Marcin 491,84  coef.
V-ce Mistrz Górecki Radosław 583,96  coef.
2 V-ce Mistrz Przekwas Jolanta - Roman 777,15  coef.
1 Przodownik Stasiński Mariusz 716,94  coef.
2 Miczek Waldemar 760,82  coef.
3 Wyrwa Grzegorz 851,45  coef.
4 Rybicki Jarosław - Igor 967,07  coef
5 Michalski Seweryn 967,29  coef.
6 Michalski Ryszard - Marek 1023,76  coef.
7 Maślanka Sylwia - Józef 1235,09  coef.
8 Machalski Piotr - Hubert 1320,12  coef.
9 Graczykowski Sławomir 1440,12  coef.
10 Kacprzyk Ireneusz - Krzysztof 1629,34  coef.
kategoria B  gołębie dorosłe
Mistrz Korpusiński Roman - Marcin 15 konk. 959,91  coef.
V-ce Mistrz Przekwas Jolanta - Roman 15 konk. 1065,96  coef.
2 V-ce Mistrz Górecki Radosław 11 konk. 1456,95  coef.
kategoria C  gołębie dorosłe
Mistrz Przekwas Jolanta - Roman 8 konk. 619,34  coef.
V-ce Mistrz Górecki Radosław 8 konk. 827,98  coef.
2 V-ce Mistrz Nowakowski Dariusz 7 konk. 633,00  coef.
kategoria D  gołębie dorosłe
Mistrz Przekwas Jolanta - Roman 2462,45  coef.
V-ce Mistrz Korpusiński Roman - Marcin 1642,33  coef.
2 V-ce Mistrz Górecki Radosław 2694,56  coef.
Najlepszy lotnik samiec gołębie dorosłe
Mistrz Kacprzyk Ireneusz - Krzysztof       PL-0340-16-7713 9  konk. 291,99  pkt
Najlepszy lotnik samiczka gołębie dorosłe
Mistrz Górecki Radosław       PL-0278-14-6453 11  konk. 359,07  pkt
Najlepszy lotnik roczny gołębie dorosłe
Mistrz Rybicki Jarosław - Igor       PL-0278-19-0750 7  konk. 264,77  pkt
Lotnik kategoria A  gołębie dorosłe
Mistrz Korpusiński Roman - Marcin       PL-0340-19-8588 40,62  coef.
Lotnik kategoria B  gołębie dorosłe
Mistrz Korpusiński Roman - Marcin       PL-0188-18-9640
Lotnik kategoria C  gołębie dorosłe
Mistrz Przekwas Jolanta - Roman       PL-278-15-17526 84,04  coef.
kategoria A  gołębie młode
Mistrz Korpusiński Roman - Marcin 393,65  coef
V-ce Mistrz Stasiński Mariusz 6941,58  coef.
2 V-ce Mistrz Ogłodziński Paweł 733,05  coef.
1 Przodownik Michalski Ryszard - Marek 999,74  coef.
2 Wyrwa Grzegorz 1128,43  coef.
3 Nowakowski Dariusz 1187,82  coef.
4 Kotwas Agnieszka 1306,96  coef.
5 Przekwas Jolanta - Roman 1321,65  coef.