Mistrzostwo Oddziału Włocławek gołębi dorosłych w 2020 r.
                            loty krótkodystansowe kategoria A
Mistrz Majchrzak Wiesław 18 konk. 473,63  coef.
V-ce Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 18 konk. 655,49  coef.
2 V-ce Mistrz Macieja Maciej Hanna 18 konk. 656,47  coef.
1 Przodownik Kucharski Hieronim - Michał 18 konk. 731,32  coef.
2 Piotrowski Bronisław 18 konk. 843,99  coef.
3 Zakrzewski Jacek 18 konk. 973,10  coef.
4 Mróz Cezary 18 konk. 1271,47 coef.
kategoria B
Mistrz Kotrych - Augustyniak 15 konk. 812,32  coef.
V-ce Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 15 konk. 911,33  coef.
2 V-ce Mistrz Majchrzak Wiesław 15 konk. 927,74  coef.
1 Przodownik Rogoziński Dariusz 15 konk. 1057,03  coef.
2 Kaszubski Wojciech - Jakub 15 konk. 1338,19  coef.
3 Zakrzewski Jacek 15 konk. 1388,58  coef.
4 Piotrowski Bronisław 15 konk. 1641,07  coef.
kategoria C
Mistrz Piotrowski Bronisław 12 konk 451,84  coef.
V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 12 konk 767,52  coef.
2 V-ce Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 12 konk 808,59  coef.
1 Przodownik Kaszubski Wojciech - Jakub 12 konk 873,05  coef.
2 Majchrzak Jerzy 12 konk 1229,84  coef.
kategoria D
Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 45  konk. 2451,24  coef.
V-ce Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 45  konk. 2866,73  coef.
2 V-ce Mistrz Piotrowski Bronisław 45  konk. 2936,90  coef.
1 Przodownik Zakrzewski jacek 45  konk. 3129,20  coef.
kategoria M
Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 6  konk. 221,93  coef.
V-ce Mistrz Rogoziński - Grabowski 6  konk. 277,70  coef.
2 V-ce Mistrz Kotrych - Augustyniak 6  konk. 311,51  coef.
1 Przodownik Piotrowski Bronisław 6  konk. 393,21  coef.
2 Kucharski Hieronim - Michał 6  konk. 407,28  coef.
3 Zakrzewski Jacek 6  konk. 426,02  coef.
4 Pieczkowski Wincenty 6  konk. 450,01  coef.
5 Majchrzak Jerzy 6 konk. 542,63  coef.
Lotnik kategoria A
Kucharski Hieronim - Michał       PL-339-16-10334 13,54  coef.
Lotnik kategoria B
Kaszubski Wojciech - Jakub     PLDE-19-1094008 51,41  coef.
Lotnik kategoria C
Kucharski Hieronim - Michał        PL-339-16-10334 45,01  coef.
Lotnik kategoria M
Kaszubski Wojciech - Jakub       PL-0345-18-9037 27,08  coef.
Lotnik Oddziału - samiec
Piotrowski Bronisław 10 konk. 450,59 pkt
Lotnik Oddziału - samiczka
Kotrych - Augustyniak 8 konk. 463,28 pkt
Lotnik roczny - samiec
Kaszubski Wojciech - Jakub         PLDE-19-1094116 6 konk. 212,29 pkt
Lotnik roczny - samiczka
Majchrzak Wiesław 6 konk. 205,98 pkt
1 liga
Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 2870,67  pkt
V-ce Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 2766,62  pkt
2 V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 2751,22  pkt
1 Przodownik Piotrowski bronisław 2659,22  pkt
2 Rogoziński - Grabowski 2567,87  pkt
3 Kotrych - Augustyniak 2551,83  pkt
4 Zakrzewski Sławomir 2349,17  pkt
5 Żychlewicz Edward 2309,72  pkt
6 Szczęsny Adam 2271,65  pkt
7 Majchrzak Jerzy 2023,71  pkt
2 liga
Mistrz Smoliński Marcin 2414,77  pkt
V-ce Mistrz Rakoca Jacek 2408,99  pkt
2 V-ce Mistrz Jastrzębski Tadeusz 1830,31  pkt
1 Przodownik Ziemkiewicz Krzysztof 1828,98  pkt
2 Skowroński Daniel 1709,15  pkt
3 Przybylak Adam 1654,40  pkt
4 Szulczewski Jacek 1633,23  pkt
5 Kozłowski Roman 1552,02  pkt
6 Suwała Zbigniew 1547,57  pkt
7 Kapuœciński Jan - Jerzy 1536,35  pkt
 Derby gołębi rocznych
Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 21 konk. 6255  kkm
V-ce Mistrz Górecki Rafał 19 konk. 4433  kkm
2 V-ce Mistrz Ziemkiewicz Krzysztof 19 konk. 4788  kkm
1 Przodownik Majchrzak Wiesław 18 konk. 5301  kkm
2 Zakrzewski Jacek 18 konk. 5025  kkm
3 Kucharski Hieronim - Michał 17 konk. 4514  kkm
4 Żychlewicz Edward 17 konk. 3959  kkm
5 Szczęsny Adam 16 konk. 3545  kkm
6 Zakrzewski Sławomir 16 konk. 4410  kkm
7 Greszkiewicz Wiesław 15 konk. 4038  kkm
Gołębie roczne
Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 928,06  pkt
V-ce Mistrz Szczęsny Adam 917,49  pkt
2 V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 865,70  pkt
1 Przodownik Kaszubski Wojciech - Jakub 747,98  pkt
2 Kotrych - Augustyniak 735,84  pkt
3 Piotrowski Bronisław 730,62  pkt
4 Rakoca Jacek 724,89  pkt
5 Macieja Maciej - Hanna 716,93  pkt
6 Majchrzak Wiesław 710,25  pkt
7 Skowroński Łukasz 683,57  pkt
Mistrzostwo Oddziału kategoria OPEN
Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 2888,38  pkt
V-ce Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 2819,13  pkt
2 V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 2804,56  pkt
1 Przodownik Rogoziński - Grabowski 2754,54  pkt
2 Kotrych - Augustyniak 2717,58  pkt
3 Piotrowski Bronisław 2705,96  pkt
4 Żychlewicz Edward 2602,59  pkt
5 Zakrzewski Sławomir 2600,54  pkt
6 Majchrzak Jerzy 2447,01  pkt
7 Szczęsny Adam 2409,90  pkt
8 Majchrzak Wiesław 2265,42  pkt
9 Skowroński Łukasz  2152,02  pkt
10 Jeziorski Edward 2101,60  pkt
11 Macieja Maciej Hanna 2033,44  pkt
12 Pieczkowki Wincenty 1938,81  pkt
13 Szejna Przemysław 1720,81  pkt
14 Wiœniewski Jarosław 1719,75  pkt
15 Ziemkiewicz Krzysztof 1690,01  pkt
16 Smoliński Marcin 1604,86  pkt
17 Rakoca Jacek 1542,63  pkt
18 Pruchnicki Remigiusz 1528,95  pkt
19 Kaczorowski Jacek 1472,77  pkt
20 Koziński Jacek 1423,28  pkt
21 Kowalski Roman 1368,09  pkt
22 Kozłowski Roman 1296,56  pkt
23 Białkowski - Pawłowski 1279,90  pkt
24 Wasielewski M - P 1258,95  pkt
25 Ogrodowski Damian 1248,65  pkt
26 Przybylak Adam 1239,87  pkt
27 Skowroński Daniel 1183,50  pkt
28 Szulczewski Jacek 1074,87  pkt
29 Misiak Jan 1068,08  pkt
30 Gawroński Eryk 1053,96  pkt
31 Chyziński Marek 1052,71  pkt
32 Greszkiewicz Wiesław 1017,82  pkt
33 Rogiewicz Wojciech 975,29  pkt
34 Mroczkowski Wiesław 933,01  pkt
35 Sabała - Sobolewski 905,23  pkt
36 Władowski Henryk 890,37  pkt
37 Zaborowicz Wojciech 888,21  pkt
Mistrzostwo Oddziału kategoria Z 50
Mistrz Kucharski Hieronim - Michał 1784,94  pkt
V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 1751,31  pkt
2 V-ce Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 1750,27  pkt
1 Przodownik Zakrzewski Sławomir 1715,48  pkt
2 Rogoziński - Grabowski 1698,98  pkt
3 Żychlewicz Edward 1674,67  pkt
4 Kotrych - Augustyniak 1663,20  pkt
5 Piotrowski Bronisław 1641,37  pkt
6 Szczęsny Adam 1572,74  pkt
7 Majchrzak Jerzy 1514,16  pkt
8 Majchrzak Wiesław 1424,44  pkt
9 Pieczkowski Wincenty 1394,02  pkt
10 Macieja Maciej - Hanna 1346,80  pkt
11 Jeziorski Edward 1334,35  pkt
12 Szejna Przemysław 1256,74  pkt
13 Ziemkiewicz Krzysztof 1220,68  pkt
14 Wiœniewski Jarosław 1202,82  pkt
15 Smoliński Marcin 1194,09  pkt
16 Skowroński Łukasz 1189,88  pkt
17 Kaczorowski Jacek 1120,01  pkt
Mistrzostwo Oddziału kategoria gołębie młode
Mistrz Górecki Rafał 15 konk. 63,07  coef.
V-ce Mistrz Smolarski Marek 15 123,8
2 V-ce Mistrz Macieja Maciej - Hanna 15 218,17
1 Przodownik Greszkiewicz Wiesław 15 336,27
2 Ogrodowski Damian 15 361,4
3 Szczęsny Adam 15 368,33
4 KoŸmiński Zygmunt 15 714,8
5 Białkowski - Pawłowski 15 778,03
6 Szejna Przemysław 15 887,59
7 Zakrzewski Jacek 15 902,54
8 Rogoziński - Grabowski 15 1017,99
9 Kaszubski Wojciech - Jakub 15 1164,18
10 Chyziński Marek 15 1181,55
11 Żychlewicz Edward 15 1294,58
12 Boruczkowski Jacek 15 1370,01
13 Majchrzak Wiesław 15 1370,99
14 Chojnicki Dariusz 15 1404,35
15 Mróz Cezary 15 1435,44
16 Pruchnicki Remigiusz 15 1727,74
17 Gawroński Eryk 15 1845,02
Najlepszy młody lotnik
Smolarski Marek       PL-0339-20-9504 5  konk. 148  pkt
Champion
Górecki Rafał       PL-0345-20-0087 3  konk. 3,31  coef.
Supermistrz
Mistrz Kaszubski Wojciech - Jakub 45 + 15  konk. 4030,91  coef.
V-ce Mistrz Zakrzewski Jacek 45 + 15  konk. 4031,74  coef.