MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WŁOCŁAWEK ZA ROK 2019
Rywalizacja ligowa
1 liga
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 2114,11
V-ce Mistrz ZAKRZEWSKI  JACEK 2079,55
2 V-ce Mistrz PIOTROWSKI  BRONISŁAW 2063,57
1 Przodownik MACIEJA  MACIEJ 2060,55
2 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 2052,76
3 KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 2051,85
4 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 2049,71
5 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKUB 2047,23
6 MAJCHRZAK  WIESŁAW 2042,94
7 OGRODOWSKI  DAMIAN 2029,38
2 liga
Mistrz MARKOWSKI  HENRYK 1143,92
V-ce Mistrz SKOWROŃSKI  ŁUKASZ 1097,99
2 V-ce Mistrz KORALEWSKI  ANDRZEJ 1078,57
1 Przodownik KACZOROWSKI  JACEK 1071,37
2 KOZIŃSKI  JANUSZ 1061,36
3 PRZYBYSZEWSKI  WOJCIECH 1033,98
4 BIERNACKI - STELMASIK 1027,32
5 BŁASZCZYK  JAN 1007,07
6 MROCZKOWSKI  WIESŁAW 977,95
7 RAKOCA  JACEK 920,37
3 liga
Mistrz KOZŁOWSKI  ROMAN 574,6
V-ce Mistrz GUTOWSKI  JANUSZ 548,14
2 V-ce Mistrz ROGIEWICZ  WOJCIECH 535,61
1 Przodownik SUWAŁA  ZBIGNIEW 505
2 GOŁĘBIEWSKI MAREK 431,58
3 HOFFMAN  SŁAWOMIR 377,88
4 PUCHALSKI  MARCIN 375,4
5 KUDEŁ  KRZYSZTOF 324,86
6 JASTRZĘBSKI  TADEUSZ 319,15
7 BORUCZKOWSKI  JACEK 317,33
Kategoria  A
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 18 84,483
V-ce Mistrz GÓRECKI  RAFAŁ 18 99,08
2 V-ce Mistrz MACIEJA  MACIEJ 18 281,608
1 Przodownik GRESZKIEWICZ  WIESŁAW 18 321,488
2 MAJCHRZAK  WIESŁAW 18 367,709
3 PIOTROWSKI  BRONISŁAW 18 519,604
4 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 18 593,939
5 SZCZĘSNY  ADAM 18 600,593
6 KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 18 649,679
7 CHOJNICKI  DARIUSZ 18 742,829
8 ZAKRZEWSKI  JACEK 18 748,349
9 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKUB 18 858,998
10 OGRODOWSKI  DAMIAN 18 887,38
11 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 18 988,352
12 PIECZKOWSKI  WINCENTY 18 1473,845
Champion
PL-0345-18-7669   KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 5,034
Kategoria  B
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 15 144,594
V-ce Mistrz MACIEJA  MACIEJ 15 300,736
2 V-ce Mistrz ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 15 310,882
1 Przodownik GÓRECKI  RAFAŁ 15 351,151
2 SZCZĘSNY  ADAM 15 374,413
3 ZAKRZEWSKI  JACEK 15 427,894
4 KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 15 507,07
5 PIOTROWSKI  BRONISŁAW 15 649,652
6 MAJCHRZAK  WIESŁAW 15 719,612
7 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKUB 15 745,874
8 GRESZKIEWICZ  WIESŁAW 15 811,484
9 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 15 1003,171
1 OGRODOWSKI  DAMIAN 15 1148,072
11 CHOJNICKI  DARIUSZ 15 1262,151
12 PIECZKOWSKI  WINCENTY 15 1392,591
Champion
PL-0345-17-0164  GÓRECKI  RAFAŁ 10,725
Kategoria  C
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 12 139,533
V-ce Mistrz KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 12 315,591
2 V-ce Mistrz ZAKRZEWSKI  JACEK 12 344,145
1 Przodownik PIOTROWSKI  BRONISŁAW 12 423,62
2 MACIEJA  MACIEJ 12 575,908
3 OGRODOWSKI  DAMIAN 12 580,526
4 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 12 671,406
5 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKU B 12 703,603
6 CHOJNICKI  DARIUSZ 12 721,205
7 PIECZKOWSKI  WINCENTY 12 782,551
8 MAJCHRZAK  WIESŁAW 12 837,947
9 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 12 845,772
1 MAJCHRZAK  JERZY 12 1160,338
11 SZCZĘSNY  ADAM 12 1443,729
Champion
PL--OL-11478230  KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 28,114
Kategoria  D
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 45 368,61
V-ce Mistrz MACIEJA  MACIEJ 45 1158,252
2 V-ce Mistrz KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 45 1472,342
1 Przodownik ZAKRZEWSKI  JACEK 45 1520,39
2 PIOTROWSKI  BRONISŁAW 45 1592,906
3 MAJCHRZAK  WIESŁAW 45 1925,268
4 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 45 2144,996
5 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 45 2268,665
6 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKUB 45 2308,475
7 SZCZĘSNY  ADAM 45 2418,735
8 OGRODOWSKI  DAMIAN 45 2615,978
9 CHOJNICKI  DARIUSZ 45 2726,185
10 PIECZKOWSKI  WINCENTY 45 3648,993
Kategoria  Maraton
Mistrz MAJCHRZAK  JERZY 6 243,035
V-ce Mistrz ZAKRZEWSKI  JACEK 6 290,818
2 V-ce Mistrz ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 6 296,887
1 Przodownik KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 6 311,679
2 KASZUBSKI  WOJCIECH-JAKUB 6 322,834
3 PIOTROWSKI  BRONISŁAW 6 324,332
4 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 6 449,151
Champion
KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 24,67
Lotnik Samiec
PL-0345-17-0644   KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 11 konk. 578,814 coef.
Lotnik Samiczka
PL-0345-17-0319   MACIEJA  MACIEJ 14 konk. 821,904 coef.
Lotnik Roczny Samiec
PL-0345-18-5170   ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 9 konk. 620,872 coef.
Lotnik Roczny Samiczka
PL-0345-18-5035   OGRODOWSKI  DAMIAN 9 konk. 845,892 coef.
Kategoria Gołębie Roczne
Mistrz ZAKRZEWSKI  JACEK 33 1206,24
V-ce Mistrz MAJCHRZAK  WIESŁAW 32 1162,62
2 V-ce Mistrz ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 32 1154,18
1 Przodownik OGRODOWSKI  DAMIAN 32 1144,8
2 CHOJNICKI  DARIUSZ 32 1129,35
3 KUCHARSKI  HIERONIM-MICHAŁ 31 1116,32
4 SZCZĘSNY  ADAM 31 1113,02
5 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 31 1093,21
6 MACIEJA  MACIEJ 30 1078,24
7 PRUCHNICKI  REMIGIUSZ 31 1076,61
Gołębie Młode
Mistrz GÓRECKI  RAFAŁ 25 573,46 pkt
V-ce Mistrz MRÓZ  CEZARY 25 566,69
2 V-ce Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM - MICHAŁ 25 563,46
1 Przodownik MACIEJA  MACIEJ 25 562,03
2 KOMIŃSKI  ZYGMUNT 25 559,66
3 GRESZKIEWICZ  WIESŁAW 25 557,55
4 CHYZIŃSKI  MAREK 25 554,27
5 PRUCHNICKI  REMIGIUSZ 25 546,39
6 KASZUBSKI  WOJCIECH - JAKUB 25 542,01
7 CHOJNICKI  DARIUSZ 25 540,59
8 SZCZĘSNY  ADAM 24 523,15
9 PRZYBYLAK  ADAM 25 521,37
10 PIOTROWSKI  BRONISŁAW 24 517,84
11 SKOWROŃSKI  ŁUKASZ 24 508,76
12 SZYCHULSKI  JACEK 24 508,54
13 ZAKRZEWSKI  JACEK 24 501,08
14 ZAKRZEWSKI  SŁAWOMIR 24 497,67
15 KOTRYCH - AUGUSTYNIAK 24 489,12
16 MRÓZ  ANDRZEJ 23 487,75
17 KOZŁOWSKI  ROMAN 23 467,32
18 OGRODOWSKI  DAMIAN 21 464,53
19 MAJCHRZAK  WIESŁAW 20 447,66
20 MAJCHRZAK  ROMAN 23 444,00
21 RAKOCA  JACEK 21 417,52
22 BIAŁKOWSKI - PAWŁOWSKI 20 416,55
26 MATUSIAK  ANDRZEJ 20 401,46
24 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 20 397,81
25 ZIEMKIEWICZ  JANUSZ 19 395,74
26 SKRZYPIŃSKI  SŁAWOMIR 20 383,87
27 FALGOWSKI  JAN 20 383,70
Gołębie Młode Kategoria A
Mistrz GÓRECKI  RAFAŁ 15 53,664 coef.
V-ce Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM - MICHAŁ 15 343,185
2 V-ce Mistrz MACIEJA  MACIEJ 15 379,256
1 Przodownik MRÓZ  CEZARY 15 440,417
2 GRESZKIEWICZ  WIESŁAW 15 486,843
3 KOMIŃSKI  ZYGMUNT 15 605,953
4 CHYZIŃSKI  MAREK 15 623,878
5 PRUCHNICKI  REMIGIUSZ 15 1050,293
6 ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 15 1144,657
7 SZYCHULSKI  JACEK 15 1219,366
8 CHOJNICKI  DARIUSZ 15 1237,650
9 KASZUBSKI  WOJCIECH - JAKUB 15 1276,323
10 SKOWROŃSKI  ŁUKASZ 5 1354,113
11 SKRZYPIŃSKI  SŁAWOMIR 15 1547,095
12 RAKOCA  JACEK 15 1656,543
Gołębie Młode Champion
Mistrz PL-DE-19-109034    GÓRECKI  RAFAŁ 3,971
Gołębie Młode Najlepszy Lotnik
Mistrz PLDE-19-1090029    GÓRECKI  RAFAŁ 5 851,1 kkm
Supermistrz Oddziału Włocławek
Mistrz KUCHARSKI  HIERONIM - MICHAŁ 711,795
V-ce Mistrz MACIEJA MACIEJ 1537,508
2 V-ce Mistrz ROGOZIŃSKI - GRABOWSKI 3289,653
1 Przodownik KASZUBSKI  WOJCIECH - JAKUB 3584,798
2 Przodownik CHOJNICKI  DARIUSZ 3963,841